  PG0063.152 Datasheet PDF File
    GILWAY[Gilway Technical Lamp]
Part No. 155-1523
Description PARABOLIC REFLECTOR ASSAY WITH 187 OR 188 LAMP. OPTIONAL GOLD COATED
File Size 232.04K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    ACJ-V3-1520
Applied Concepts Inc.
Part No. ACJ-V3-1520
Description CCFL INVERTER
File Size 1,739.71K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    50S-1525
JFW Industries, Inc.
Part No. 50S-1525
Description 1P4T SOLID STATE RF SWITCH
File Size 20.88K  /  1 Page
    Renesas Technology
Part No. R32C/152
Description MCU
File Size 992.72K  /  135 Page
Level One
Description Varifocal IP Network Camera
File Size 450.87K  /  4 Page
    Hammond Manufacturing L...
Part No. R190-152-000
Description Enclosures can be Factory Modified ( Milling, Drilling, Printing etc. )
    Hammond Manufacturing L...
Part No. R191-152-000
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Part No. 5800-150 5800-152
Description CHOKE RF HI CURRENT 15UH 1.28A 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RF Choke; Series:5800; Inductance:1.5mH; Inductance Tolerance: /- 10 %; Terminal Type:Axial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:0.158A; Leaded Process Compatible:No; Mounting Type:Through Hole