  P10IU-2405E Datasheet PDF File
    PEAK[PEAK electronics GmbH]
Description P18TG-XXXXE4:1H35 3.5 KV ISOLATED 4 W REGULATED SINGLE OUTPUT DIP24
File Size 125.65K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    PEAK[PEAK electronics GmbH]
Description Input voltage:24V, output voltage 7.2V (200mA), 3KV isolated 1.5W regulated single output
3 KV ISOLATED 1.5 W REGULATED SINGLE OUTPUT DIP24 3千伏隔震1.5糯稳压单输出DIP24