  NSZ451.25A Datasheet PDF File
    DTL25A-LC
Murata Manufacturing Co., Ltd.
Part No. DTL25A-LC
Description Voltage-Controlled, 2 Amp 100 Watt, Low-Compliance Electronic Loads
File Size 439.99K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85