  M0820-38K Datasheet PDF File
Amphenol Corporation
Description 2PORT HIGH SPEED MODULAR JACK
File Size 255.14K  /  2 Page
HUA FENG CIRCUIT
API Delevan
Description Unshielded Surface Mount Inductors
1 ELEMENT, 0.82 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.2 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 18 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.33 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD