  HM658512ALTT-10V Datasheet PDF File
    Mitsubishi Electric Corporation
Part No. FK10VS-10
Description MITSUBISHI Nch POWER MOSFET HIGH-SPEED SWITCHING USE
File Size 60.60K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TK5R1A08QM
Description MOSFET, N-ch, 80 V, 70 A, 0.0051 Ohm@10V, TO-220SIS