  GS74108J-15I Datasheet PDF File
    Lumex, Inc.
Part No. SSI-LXR4815ID-150B
Description T-1 3/4 SINGLE COLOR LED, RED, 5 mm
File Size 58.07K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
Description SINGLE CHIP DPSK AND FSK MODEM
File Size 931.37K  /  14 Page
View it Online
Download Datasheet
Microsemi, Corp.
Microsemi Corporation
Description Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: TO-3; VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 1.5; VOUT (V): 8; 8 V FIXED POSITIVE REGULATOR, MBFM2
Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: TO-66; VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 1.5; VOUT (V): 5; 5 V FIXED POSITIVE REGULATOR, MBFM2
Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: TO-3; VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 1.5; VOUT (V): 5; 5 V FIXED POSITIVE REGULATOR, MBFM2
Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: TO-257_(Hermetic); VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 1.5; VOUT (V): 5; 5 V FIXED POSITIVE REGULATOR, SFM3
Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: TO-257_(Hermetic); VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 1.5; VOUT (V): 12; 12 V FIXED POSITIVE REGULATOR, SFM3
Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: TO-257_(Hermetic); VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 1.5; VOUT (V): 15; 15 V FIXED POSITIVE REGULATOR, SFM3
Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: LCC; VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 0.5; VOUT (V): 12; 12 V FIXED POSITIVE REGULATOR, CQCC20
Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: TO-39; VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 0.5; VOUT (V): 6; 6 V FIXED POSITIVE REGULATOR, MBCY3
Positive Fixed Linear Voltage Regulators; Package: LCC; VIN (V): 35; VDIFF (V): 35; IOUT (A): 0.5; VOUT (V): 6; 6 V FIXED POSITIVE REGULATOR, CQCC20