  EM620FV8AT-12LF Datasheet PDF File
http://
Emerging Memory & Logic Solutions Inc
Description 1M x 16 bit Single Transistor RAM
File Size 446.88K  /  12 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Microchip Technology
Description    HIGH-VOLTAGE ICSP PROGRAMMING
File Size 369.38K  /  32 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 77317-404-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,