  ECCM1N-24.576M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC2725TS-24.576M
Description OSCILLATORS 25PPM 0 70 2.5V 4 24.576MHZ TS CMOS 5X7MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 24.576 MHz, LVCMOS OUTPUT