  E13D8D2F-100.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK23G2J-100.000M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 100.000MHZ PD HCMOS 3.2X5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, LVCMOS OUTPUT