  CTLQ2220C-1R5M Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD