  CTGS43F-390K Datasheet PDF File
Allied Components Inter...
Allied Components International
Description Ferrite Core Chip Inductors Low Profile
File Size 442.36K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Description Radial Drum Core Inductors
File Size 696.11K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    TOKO, Inc.
Description 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR