  CTDO1606T-153K Datasheet PDF File
API Delevan
Description Shielded Surface Mount Power Inductors
File Size 170.17K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GCJ31BR7LV153KW01L
Description Soft Termination Chip Multilayer Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 10 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 150 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 39 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 68 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 22 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD