  CI100505-27NJ Datasheet PDF File
TOKO[TOKO, Inc]
Description Wirewound Chip Inductors
File Size 369.48K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
ABC Taiwan Electronics Corp
Description WOUND CHIP INDUCTOR
File Size 612.76K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Central Technologies
Description Multi-layer Chip Inductors - Ceramic
1 ELEMENT, 0.68 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0047 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.0018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.01 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.015 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.047 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD