  CDRR94NP-150MC Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description SMD Power Inductor
File Size 239.44K  /  4 Page
HUA FENG CIRCUIT
    Integrated Device Techn...
Description    Fast Automotive Sensor Signal Conditioner
File Size 650.94K  /  26 Page
Sumida Corporation
Description Ferrite drum core construction
File Size 180.06K  /  4 Page
Description Power Inductor
File Size 266.10K  /  5 Page
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description CDR125
File Size 198.60K  /  6 Page
    Sumida, Corp.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description CD43 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 56 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
CD43 1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD