  CDH70D48NP-221K Datasheet PDF File
BOURNS[Bourns Electronic Solutions]
Description SMD Power Inductors
File Size 219.34K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ221KA4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Description 1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 22000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR