  A1032AY-100M Datasheet PDF File
ice Components, Ins.
Description Class D Inductor
File Size 113.48K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10061913-100MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch