  963L2-300U Datasheet PDF File
Central Technologies
Description Chip Beads - Multi-layer
1 FUNCTIONS, 4.5 A, FERRITE CHIP
File Size 475.89K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DRV8300UDPWR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Vishay Semiconductors
Description 380 A, 1600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
300 A, 2200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-205AB
DIODE 300 A, 2400 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-205AB, Rectifier Diode
DIODE 300 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-205AB, Rectifier Diode