  78P2352-IGT F Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
ABRACON CORP
Description 1 ELEMENT, 20 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED
1 ELEMENT, 55 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED
1 ELEMENT, 70 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED
1 ELEMENT, 300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 25 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 90 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 50 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 130 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR