  0224.100DRT1P Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 0022415161 22-41-5161
Description 2.54mm (.100") KK庐 IDT Double Cantilever Contact, 16 Circuits, Tin (Sn), Feed-Through, 26 Stranded or Solid, and 28 Solid, Stranded, or Fused, Brown ID Strip
2.54mm (.100) KK? IDT Double Cantilever Contact, 16 Circuits, Tin (Sn), Feed-Through, 26 Stranded or Solid, and 28 Solid, Stranded, or Fused, Brown ID Strip
File Size 484.67K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68022-466HLF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 66 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Fair-Rite Products Corp...
Part No. 2661022401 2661022401-18
Description EMI Suppression Beads
File Size 1,442.23K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 77313-102-24LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, 2.54 mm Pitch, Vertical, Double Row,Through Hole, 24 Positions
Tech specs
Official Product Page
Molex Electronics Ltd.
Description PT Bulb Socket Single Housing Assembly, Type C, Unsealed, Blue
File Size 138.62K  /  2 Page
Part No. 68022-464HLF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 64 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.
File Size 4,740.72K  /  29 Page
Part No. 95278-502-24LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Header, SMT, Double Row, 24 Positions, 2.54 mm Pitch, Vertical, 5.84 mm (0.23 in.) Mating
Description Standard Duty Support Grip, Double Eye, Closed Mesh, Double Weave
File Size 21.36K  /  1 Page
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 10 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.
    MOLEX INC
Description 16 CONTACT(S), FEMALE, TWO PART BOARD CONNECTOR, IDC
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 14 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.
Description Ring Tongue Terminal for 16-22 AWG, Closed Uninsulated Brazed Barrel, Stud Size 10(M5), Oxygen-Free Copper, Length 15.70mm (.618)
Ring Tongue Terminal for 16-22 AWG, Closed Uninsulated Brazed Barrel, Stud Size 10(M5), Oxygen-Free Copper, Length 15.70mm (.618")
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 6 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.
Part No. DCP022415P
Description
File Size 538.94K  /  8 Page
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 44 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.
Fair-Rite Products Corp.
Description Broadband Frequencies 25-300 MHz
File Size 540.89K  /  5 Page
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 72 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.
Description 2.54mm (.100) MX64 Sealed Single Row Crimp Housing, GET Terminal, Green, 2Circuits, Mating Part: Keying D, Lock None
2.54mm (.100") MX64垄芒 Sealed Single Row Crimp Housing, GET Terminal, Green, 2Circuits, Mating Part: Keying D, Lock None
File Size 709.29K  /  6 Page
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 38 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.