  XW2Z-500K Datasheet PDF File
Diotec Semiconductor
Description    Standard Recovery Rectifier Diodes
File Size 134.28K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
Description SMT Power Inductors
File Size 205.21K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Description 1 ELEMENT, 50 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 5.6 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 18 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 750 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 330 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD