  XFTPRH52D12-1R2M Datasheet PDF File
Central Technologies
Description Power Inductors - Shielded
File Size 456.97K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Superworld Electronics
Description DIP POWER CHOKE COIL
File Size 300.84K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    Bourns Electronic Solut...
Description Shielded Power Inductors
File Size 474.44K  /  4 Page
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS
File Size 149.27K  /  2 Page
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS
File Size 139.56K  /  2 Page
BOURNS[Bourns Electronic Solutions]
Description SMD Power Inductors
http://
Superworld Electronics
Description MOLDING TYPE DIP INDUCTORS
File Size 283.76K  /  7 Page
TOKO, Inc.
Description 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.4 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT