  XFTPRH52D12-100M Datasheet PDF File
    TE Connectivity, Ltd.
Part No. 2DI100M-120
Description 5-Pin, Multiple-Input, Programmable Reset ICs
File Size 185.62K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10061913-100MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch