  XFCDH115-181K Datasheet PDF File
Bourns Electronic Solutions
Description SRR1260 Series - Shielded SMD Power Inductors
File Size 135.82K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
TDK Electronics
Description For Power Line SMD
File Size 41.32K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Sumida Corporation
Description PIN Power Inductor
File Size 319.81K  /  7 Page
Allied Components International
Description Radial Shielded Inductor
File Size 274.91K  /  1 Page
Description Radial Bobbin Inductors
File Size 719.93K  /  1 Page
Bourns Electronic Solutions
Description Shielded SMD Power Inductors
File Size 342.22K  /  2 Page
Bourns Electronic Solut...
Description Shielded RF Choke
Sumida Corporation
Description PIN Power Inductor
File Size 237.98K  /  5 Page
Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT