  WCR1206-KFA Datasheet PDF File
    DELTA[Delta Electronics, Inc.]
Description Delphi Series Q48DB, 65W Quarter Brick Dual Output DC/DC Power Modules: 48V in, ±12V, 2.7A Output
Delphi Series Q48DB, 65W Quarter Brick Dual Output DC/DC Power Modules: 48V in, 【12V, 2.7A Output