  VLF504010MT-3R3M Datasheet PDF File
    TOKO Inc.
TOKO, Inc.
Description Fixed Inductors for Cellular Phone 1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 94.62K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DFE32CAH3R3MR0L
Description Fixed IND 3.3uH 3300mA POWRTRN