  TSSOP-C48V Datasheet PDF File
IC-Haus GmbH
Description HIGH-PERFORMANCE QUAD OPAMP
File Size 140.35K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. SN74HCU7204PW
Description Dual Inverters 8-TSSOP
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
IC-Haus GmbH
Description 3-CHANNEL 75 惟 LINE DRIVER
3-CHANNEL 75 Ω LINE DRIVER
File Size 374.17K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. SN74HC04APWRE4
Description Hex Inverters 14-TSSOP
Tech specs
Official Product Page
    Amphenol, Corp.
Panasonic, Corp.
PANASONIC ELECTRIC WORKS CORP OF AMERICA
Description POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.321A (COIL), 6VDC (COIL), 1920mW (COIL), 30A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), PANEL MOUNT
POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.04A (COIL), 48VDC (COIL), 1920mW (COIL), 30A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), PANEL MOUNT
TV-15, 30 AMP (1 Form A) Power Relay
POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.018A (COIL), 100VDC (COIL), 1920mW (COIL), 30A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), PANEL MOUNT
POWER/SIGNAL RELAY, SPST, MOMENTARY, 0.08A (COIL), 24VDC (COIL), 1920mW (COIL), 30A (CONTACT), 30VDC (CONTACT), PANEL MOUNT