  TD3-15S1215 Datasheet PDF File
VISHAY SILICONIX
Description 0.61 A, 30 V, 1.5 ohm, 2 CHANNEL, N AND P-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET
File Size 67.79K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    TD300 TD300D TD300N 4469
ST Microelectronics
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
Part No. TD300 TD300D TD300N 4469
Description 15V TRIPLE IGBT/MOS DRIVER