  SRR4028-3R3Y Datasheet PDF File
For SRR4028-3R3Y Found Datasheets File :: 83+       Page :: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | <8> | 9 |
ABC Taiwan Electronics Corp
Description SHIELDED SMD POWER INDUCTOR
File Size 143.20K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Superworld Electronics
Description SMD POWER INDUCTORS
File Size 424.68K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Superworld Electronics
File Size 393.88K  /  5 Page
File Size 781.75K  /  7 Page
File Size 362.03K  /  4 Page
ABC Taiwan Electronics Corp
http://
File Size 145.76K  /  7 Page
    NIC Components, Corp.
NIC COMPONENTS CORP
Description 1 ELEMENT, 3.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 5.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD