  SRR1260-820M Datasheet PDF File
Allied Components International
http://
Allied Components Inter...
Description Power Chip Inductors
File Size 344.69K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. FS1M3820ME00
Description eQSFP, Input Output Connectors, 4X28 connector assembly
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
TOKO, Inc.
Description 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
High Reliability Fixed Inductors for Surface Mounting
File Size 55.76K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    YAGEO CORP
Description 1 ELEMENT, 27 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD