  SRF1260-220M Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
Description 1 ELEMENT, 22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP