  SL1026-1100 Datasheet PDF File
Molex Electronics Ltd.
Part No. 31100-0040
Description H-DAC 64?/a> 2.54mm 4 Way Right Angle Header Assembly, Polarization A
File Size 47.34K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TPH1100CQ5
Description N-ch MOSFET, 150 V, 49 A, 0.0111 Ω@10 V, High-speed diode, SOP Advance(N)
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Molex Electronics Ltd.
Part No. 46408-1100
Description PLEASE CHECK WWW.MOLEX.COM FOR LATEST PART INFORMATION
File Size 63.33K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 54112-110062000LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Through Hole, Double Row, 6 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.
Tech specs
Official Product Page
Description 2.00mm (.079) Pitch Wire-to-Wire Plug Housing, Positive Lock, 11 circuits
2.00mm (.079") Pitch Wire-to-Wire Plug Housing, Positive Lock, 11 circuits
Part No. 89074-1100LF
Description 4 Row Signal Header, Straight, Press-Fit, 2 Mod
Description 2.50mm (.098) Pitch Wire-to-Wire and Wire-to-Board Housing, Positive Lock, Nylon 6/6 Material, 11 Circuits
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical stacked header, Through Hole, Double Row, 64 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.
Description 2.00mm (.079) Pitch Board-In Crimp Housing, Low Profile, 11 Circuits
2.00mm (.079") Pitch Board-In Crimp Housing, Low Profile, 11 Circuits