  SI65-221K Datasheet PDF File
    KOA SPEER ELECTRONICS INC
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 680 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 470 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR