  NL322522T-121J Datasheet PDF File
Central Technologies / CT Magnetics
Description Peaking Coils - Radial
1 ELEMENT, 3300 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
File Size 339.66K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. GRM0115C1E121JE01L
Description Chip Multilayer Ceramic Capacitors for General Purpose
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Description 1 ELEMENT, 1500 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 27000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1200 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT