  MW500-1300 Datasheet PDF File
    Elite Enterprises
Part No. 13003
Description NPN Epitaxial Silicon Transistor
File Size 79.91K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Rochester Electronics LLC
Part No. BLA1011-300
Description BLA1011-300 - 300W LDMOS Avionics Power Transistor
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    HSiN
Part No. 13003
Description HIGH VOLTAGE AND HIGH SPEED SWITCH
File Size 394.18K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. XPN1300ANC
Description N-ch MOSFET, 100 V, 30 A, 0.0133 Ω@10V, TSON Advance(WF)
Tech specs
Official Product Page
    MINI[Mini-Circuits]
Part No. VLFX-1300
Description Low Pass Filter DC to 1300 MHz (40 dB Isolation up to 20 GHz)