  M20-7863642 Datasheet PDF File
    Qualtek Electronics Cor...
Part No. 11-M200 11-M200B-C
Description MARK ER CAB LE TIE S
File Size 1,549.69K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. LM209
Description Positive Fixed Voltage Regulator
File Size 124.98K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
    BAM20
List of Unclassifed Manufacturers
ETC[ETC]
Acrian
Part No. BAM20
Description 20 WATTS - 27 VOLTS 100-160 MHz
File Size 133.73K  /  3 Page
    HVM20
RECTRON[Rectron Semiconductor]
Part No. HVM20
Description HIGH VOLTAGE ASSEMBLIED RECTIFIER (VOLTAGE 20000 Volts CURRENT 0.35 Amperes)
File Size 15.46K  /  2 Page
    Astrodyne, Inc.
Description CONN,RF,SMA,901-9876-RFX-VP, PLUG,CRIMP,RG-58/U,50 OHM
CONN,RF,SMA,901-143-6RFX-VP, JACK,RECEPTABLE,PCB,R/A,50 OHM
CONN,SMA,FEMALE,PCB MOUNT, 19-46G-R,901-144-8RFX-VP-R
TRANS,WALL,1.5,3,4.5,6,7.5,9, 12VDC/1000mA,(120/220VAC)
CONN,RF,SMA,901-9877-RFX-VP, PLUG,CRIMP,RG-174/U,50 OHM
CONN,RF,MMCX,908-43200-VP, PLUG,CRIMP,R/A,RG-178,50 OHM
20W Ultraminiature Open Frame Switching Power Supplies
File Size 910.55K  /  2 Page
    Shoulder Electronics Li...
Part No. ZM206
Description CRYSTAL RESONATOR
File Size 160.16K  /  4 Page
    SUNMATE electronic Co.,...
Part No. SM201
Description SURFACE MOUNT SILICON RECTIFIER DIODES
    SM10 SM20
List of Unclassifed Manufac...
Part No. SM10 SM20
Description SURFACE MOUNT PRECISION PLATE RESISTORS
File Size 415.45K  /  1 Page
Part No. VM200
Description Single Peripheral Driver
File Size 128.41K  /  7 Page
    Shanghai Lunsure Electr...
Part No. ZMM20
Description 0.5W SILICON PLANAR ZENER DIODES