  LH5168HT-80L Datasheet PDF File
    Microsemi
Part No. 1214GN-280LV
Description GaN Transistors
File Size 136.11K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Part No. OTC1900-80L
Description TRANSISTOR | BJT | NPN | 80V V(BR)CEO | CHIP
File Size 104.85K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    SPB-8780L-1590G-2015
Optoway Technology Inc
Part No. SPB-8780L-1590G-2015
Description 4.25 Gbps 1-Fiber SMLC SFP Transceiver
File Size 146.71K  /  6 Page
    SPB-8780L-1510G-2015
Optoway Technology Inc
Part No. SPB-8780L-1510G-2015
File Size 146.69K  /  6 Page
UNISONIC TECHNOLOGIES CO LTD
Description 800V N-CHANNEL POWER MOSFET
10 A, 800 V, 1.1 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET