  GS840E32T-166I Datasheet PDF File
ETC
Electronic Theatre Controls, Inc.
256K x 18/ 128K x 32/ 128K x 36 4Mb Sync Burst SRAMs
Time-Delay Relay; Contacts:SPST-NC; Time Range:0.1 - 60 sec.; Mounting Type:Panel; Timing Function:Delay-On-Break; Supply Voltage:12VDC; Time Range Max:60s; Time Range Min:0.1s
File Size 667.05K  /  31 Page
Texas Instruments
Part No. MSP430F47166IPZR
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
GSI Technology
Description 512K X 18 CACHE SRAM, 3.5 ns, PQFP100
250MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
225MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
200MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
166MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
150MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
133MHz 512K x 18 9Mb sync burst SRAM
150MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
166MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
225MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
250MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
133MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
150MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
166MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
200MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
225MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM
133MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
200MHz 256K x 32 9Mb sync burst SRAM
250MHz 256K x 36 9Mb sync burst SRAM