  GS816236BGB-250V Datasheet PDF File
    Stackpole Electronics, Inc.
HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
KOA, Corp.
Description CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 0.047 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 47 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 0.47 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 1 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 3.3 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 400 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 10 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 1.5 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 1.5 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 1.5 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 3.3 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 0.15 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 0.15 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.33 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 63 V, 0.01 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 250 V, 0.15 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 50 V, 4.7 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, METALLIZED FILM, POLYESTER, 100 V, 0.047 uF, THROUGH HOLE MOUNT RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT