  GS816218BGB-250 Datasheet PDF File
    SAMTEC INC
Description 50 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT BOARD STACKING CONNECTOR, SURFACE MOUNT
24 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT BOARD STACKING CONNECTOR, SURFACE MOUNT
40 CONTACT(S), MALE, STRAIGHT BOARD STACKING CONNECTOR, SURFACE MOUNT
File Size 726.23K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    AS-21.250-18
Raltron Electronics Corporation
Part No. AS-21.250-18
Description LOW PROFILE MICROPROCESSOR CRYSTAL
File Size 93.22K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    TE Connectivity Ltd
Part No. 250
Description    High peak current carrying capability up to 6000A
File Size 290.63K  /  3 Page
Part No. 250/92/96
Description KABELVERSCHRAUBUNG NYLON M16 SW
    3R-250
Willow Technologies Ltd
Part No. 3R-250
Description 250Watt Mountable Non-Inductive, High Frequency Resistors
    S-250-24 S-250-27 S-250-5 S-250-12 S-250-15 S-250-48
Mean Well Enterprises Co., Ltd.
Part No. S-250-24 S-250-27 S-250-5 S-250-12 S-250-15 S-250-48
Description 250W Single Output Switching Power Supply
File Size 330.19K  /  2 Page
Part No. 0-77-250
Description DIGISCAN METAL WOOD L WIRE DET
    TOTAL-POWER[Total Power International]
Part No. S-250-5 S-250 S-250-12 S-250-15 S-250-24 S-250-27 S-250-48
File Size 403.16K  /  2 Page
Part No. IHC-4A-250
Description 1 ELEMENT, 250 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR