  ESJA89-14A Datasheet PDF File
    DO-214AA
Bourns Electronic Solutions
Part No. DO-214AA
Description THYRISTOR SURGE PROTECTOR PRODUCTS PACKAGE MECHANICAL INFORMATION
File Size 85.59K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS54010PWPRG4
Description 3V to 4V Input, 14A Synchronous Step-Down Converter 28-HTSSOP -40 to 85
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Shenzhen Luguang Electronic Technology Co., Ltd
Part No. DO-214AC
Description 1.0AMP.Surface Mount Rectifiers
File Size 154.96K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS54010PWPG4
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
    XFMRS
Part No. XF14A
Description TRANSFORMER
File Size 1,464.81K  /  2 Page
Part No. TPS54010PWPR
    Shenzhen Luguang Electr...
Part No. DO-214AA
Description Surface Mount Rectifiers
Part No. TPS54010PWP
Get Free Sample
Part No. 0914A
Description From old datasheet system
File Size 71.02K  /  3 Page
Part No. TPS54073PWP
Description 3V to 4V Input, 14A Synchronous Step-Down Converter for Pre-biased Outputs  28-HTSSOP -40 to 85