  EMK42H2J-1.544M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH3525ETTS-1.544M
Description OSCILLATORS 25PPM -40 85 5.0V 4 1.544MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.544 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT