  EMK33H2H-4.9152M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH3925TS-4.9152M
Description OSCILLATORS 25PPM 0 70 1.8V 4 4.9152MHZ TS CMOS 5.0X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 4.9152 MHz, LVCMOS OUTPUT