  EM620FV8AU-12LF Datasheet PDF File
Microchip Technology
Description 8-Pin Flash Microcontrollers with nanoWatt XLP Technology
File Size 3,009.25K  /  376 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 76384-312LF
Description Dubox®2.54mm, Board to Board Connector, Shrouded Header, Single Row, Straight.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Emerging Memory & Logic Solutions Inc
Description 1M x 16 bit Single Transistor RAM
File Size 315.47K  /  13 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 77317-404-12LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right angle Header, Through Hole, Double Row, 12 Positions ,2.54mm (0.100in) Pitch,