  EDS10-51J Datasheet PDF File
API Delevan
Description Molded Unshielded RF Coils
1 ELEMENT, 2 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 16 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 5.1 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 9.1 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR