  ECCM1N-24.576M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2UFA18-24.576M-I2
Description CRYSTALS 30/50 -40 85 18PF 24.576MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24.576 MHz