  E31F4D3A2C-155.520M Datasheet PDF File
    Kingbright Electronic
Part No. AM2520MBC08
Description Subminiature solid state lamp. Blue (peak wavelength 430 nm). Lens type water clear.
File Size 103.89K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CD74HC4520MT
Description High Speed CMOS Logic Dual Binary Up-Counters 16-SOIC -55 to 125
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Kingbright Electronic
Part No. AM2520MBC09
File Size 76.11K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CD74HCT4520M
Tech specs
Official Product Page
    KINGBRIGHT[Kingbright Corporation]
Part No. AM2520MGC08
Description SUBMINIATURE SOLID STATE LAMP
Part No. CD74HCT4520M96
Part No. AM2520MGC03
Part No. CD74HC4520ME4
    Logic Devices, Inc.
Part No. L29C520MM30
Description Pipeline Register 管道注册
File Size 320.68K  /  8 Page
Part No. CD74HC4520M96
    Ecliptek, Corp.
ECLIPTEK CORP
Description OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 127.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 127 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 200.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 200 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 100.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 100 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 150.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 150 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 155.520MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 155.52 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 110.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 110 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM -40 85 3.3V 4 110.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 110 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 150.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 150 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM 0 70 3.3V 4 150.000MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 150 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 156.250MHZ TS 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 156.25 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM -40 85 3.3V 4 187.500MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 187.5 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 312 MHz, LVPECL OUTPUT
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 119 MHz, LVPECL OUTPUT
OSCILLATORS 25PPM 0 70 3.3V 4 161.1328MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 100PPM 0 70 3.3V 4 161.1328MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 161.1328MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 100PPM -40 85 3.3V 4 161.1328MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 78.125MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD
OSCILLATORS 50PPM 0 70 3.3V 4 77.760MHZ TS LVPECL 5X7MM 6PAD SMD