  E2SGA12-24.576M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH3720TS-24.576M
Description OSCILLATORS 20PPM 0 70 2.5V 4 24.576MHZ TS CMOS 5.0X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 24.576 MHz, LVCMOS OUTPUT