  E13C7J2F-187.500M Datasheet PDF File
    Chicago Miniature Lighting,LLC
Part No. 1873
Description
File Size 101.73K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. DCV8W8P500M40LF
Description D-Sub Power Board Mount Connectors, Input Output Connectors, Full Power 8W8 Pin Right Angle Solder 40A, Europe Standard, 200 Cycles, Front: Female Screw Lock UNC 4.40, Back: Metal Brackets.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Vectron International, Inc.
Description CLOCK SAW OSCILLATOR, 155.52 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 531.25 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 156.25 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 707.3527 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 690.5692 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 150 MHz - 1000 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 150 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 1000 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 312.5 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 187.5 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 175 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 160 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 194.8 MHz ROHS COMPLIANT, HERMETIC SEALED, CERAMIC, SMD, 6 PIN
CLOCK SAW OSCILLATOR, 320 MHz
CLOCK SAW OSCILLATOR, 720 MHz
CLOCK SAW OSCILLATOR, 500 MHz