  CY7C293A-20JC Datasheet PDF File
    HARRIS SEMICONDUCTOR
Description 16-BIT, DSP-DIGITAL FILTER, PQFP100
16-BIT, DSP-DIGITAL FILTER, PQCC84
File Size 44.06K  /  1 Page
HUA FENG CIRCUIT
Description 20 MHZ,IND TEMP,GREEN,5V(MCU AVR) 协议控制
8MHZ, TQFP, IND TEMP, GREEN, 1.8V(MCU AVR) 协议控制