  CWX823-16.384M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH2945ETTS-16.384M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 1.8V 4 16.384MHZ TS CMOS 7.0X5.0 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 16.384 MHz, LVCMOS OUTPUT